Ponedjeljak, 22 lipnja, 2026
31.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Nemamo sreće s vijećima

Podijeli

Komentar čitatelja

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Protivi se Penavinom plakatu: Što je i čemu služi Vijeće za domovinski pijetet?

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Baš nemamo sreće s tim vijećima! Najprije Kusić i njegovo Vijeće za suočavanje s prošlošću. Zatim članovi Vijeća (Komisije) koji su sa hrvatske strane trebali sa Srbima dogovarati i pregovarati o krivici blaženoga Alojzija Stepinca. I sad Vijeće za domovinski pijetet od kojih neki i ne znaju gdje je Vukovar, i je li Milorad i danas bacio vijenac u Dunav, je li upalio svijeće na grobu Vukašina Vule Šoškočanina. Upalimo večeras još jednu svijeću da nam Bog prosvijetli um!

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: fah

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci