Srijeda, 24 lipnja, 2026
27.9 C
Zagreb
Pratite nas:

Evo kako Mandić izgleda nakon napada srpskog kolege

Podijeli

Hrvatski rukometni reprezentativac Matej Mandić oporavlja se od teških ozljeda lica u rodnom Ljubuškom gdje provodi Božić sa svojom obitelji. Izašla je njegova prva fotografija nakon napada srpskog rukometaša Miloša Kosa.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Mandić se fotografirao sa svojim sestrama ispred bora, a na licu su vidljivi tragovi ozljede.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Inače, Mandić se priprema za Svjetsko prvenstvo te su mu iz reprezentacije izradili zaštitnu masku od karbona kakvu je koristio i Joško Gvardiol.

Podsjetimo, nakon domaćeg poraza od Nantesa u Ligi prvaka, rukometaš RK Zagreb Miloš Kos fizički je nasrnuo na suigrača i hrvatskog golmana Mateja Mandića. U svlačionici zagrebačke Arene Mandić je navodno prigovorio srpskom rukometašu da se ne trudi dovoljno na terenu, a ovaj ga je nokautirao.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci