Subota, 27 lipnja, 2026
36.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Super G: Natko Zrnčić-Dim 19., Ivica Kostelić 24., serviser malo zaspao

Podijeli

Norvežanin Jansrud novi je olimpijski pobjednik u Super G-u. Srebrna medalja ide Amerikancu Weibrechtu, a broncu dijele još jedan Amerikanac, Miller i Kanađanin Hudec.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatski skijaši u ovoj disciplini u Sočiju nisu ostvarili rezultat za pamćenje, Natko Zrnčić-Dim osvojio je 19., a Ivica Kostelić 24. mjesto. Natko je zaostao 1.61, a Ivica 2.05 sekundi za pobjednikom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Nije bilo dobro, mislim da mi je serviser malo zaspao”, rekao je Profesor nakon utrke.

Idući nastup Ivica ima u srijedu 19. veljače u veleslalomu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr
Photo: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci