Komentar čitatelja
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Branka – 07.07.2020.
Ah da,.. Sad je na redu Penava! Grdno se obojici zamjerio! Koju li su perfidnu igru za njega smislili budemo uskoro svjedočili. I tu i tamo naći će se netko da kaže koju lijepu za Penavu. Hrvati će prednjačiti u riganju na njega, već smo to imali prigodu vidjeti.., jer on, Penava,t reba zažaliti što se uopće rodio, a kamo li što se usudio suprotstaviti aždajama. Jer aždaja pamti, aždaja se sveti ,aždaja ne može smisliti da joj se ne dive… I tako,na primjeru Penave, hrvateki ima da vide kako prolaze svi oni koji se usude reći: dosta bilo! Penava, neka ti Bog pomogne!
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
