Komentar čitatelja
Geni Kameni – 20.08.2020.
Idi, idi Plenkoviću i kad progovoriš ubuduće o ideologijama, svjetonazoru, hrvatskom društvu imaj u vidu to što ćeš tamo vidjeti. Trebao si ići i prije nego si formirao onakvo Povjerenstvo o sučeljavanju sa prošlošću. Možda ti na kraju i dođe u glavu koliko zla je komunizam napravio hrvatskom narodu i da se to više ne može nametati istima, u ovakvim ili onakvim komunističko – globalistički “uljepšanim” paketima jer nikakve više “priče” o komunizmu nemaju nikakve šanse za prolaz. Jednostavno odbačen je u cijelom svijetu, bez obzira što ga danas globalisti pokušavaju revitalizirati.
Ma ti si toliko inficiran komunizmom da na tebe ništa više ne može toliko utjecati (osim globalista iz Bruxellesa i centara moći) kako bi ti promijenio svoj stav ka komunizmu i zločinima komunizma i Tita, ali će možda ponetko od mlađih generacija početi promišljati o tome što se to doista događalo u 1945. i nadalje i zašto je Hrvata u 1948. g. za samo 14 000 više nego u 1931. a Srba za 700 000 više nego 1931. g. (prema dr. sc. S.Štercu). A Srbi i komunisti i dan danas na sva usta pričaju o zločinima (genocidu) koje su Ustaše počinile nad Srbima. I onda još tvrdite kako se povijest ne smije revidirati, bez obzira na tolike dokumente, dokaze, svjedoke. I dan danas sa Pupovcem i njegovim dijelom Srba protuustavno formirati vlast i dati im šansu za daljnje ucjenjivanje i iskorištavanje većinskog hrvatskog naroda. Sramota za ovo povijesno vrijeme poslije Oluje!
Tekst se nastavlja ispod oglasaIzvor: narod.hr
Photo: fah


