Komentar čitatelja
Jadranka – 30.08.2020.
U situaciji u kakvu su nas stavili, ljubav mnogo ne pomaže. Moramo biti policajci i činovnici, a k tome savršeni u prenošenju znanja na sve mile načine, uživo i online. Sa nikakvim sredstvima.
Neka nam dragi Bog svima pomogne i da snage. Ni roditeljima nije lako, a niti učenicima.
Upravo sam saznala da je jedan mlađi kolega (VSS) u susjednoj školi dao otkaz. Prekvalificirao se, radit će posao za koji je dovoljna SSS. Želi sačuvati zdravlje, potreban je svojoj ženi i djeci.
Kad čujem ministra kakve nebuloze prića, dođe mi muka. Oni pojma nemaju o radu s djecom. Sami teoretičari.
U svakom slučaju, hvala na potpori! ?
Izvor: narod.hr
Photo: pixabay


