Hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Hangzhouu nakon što je u drugom kolu svladao Japanca Yoshihita Nishioku sa 6-4, 6-1 za samo sat i devet minuta igre.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Čilić je ovom pobjedom spojio dva uspjeha na nekom ATP turniru još od rujna 2022. godine.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Čilić će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja prvog nositelja Danca Holgera Runea i Japanca Yasutake Uchiyame.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Izvor: narod.hr


