Subota, 27 lipnja, 2026
36.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Duvnjak: Ja bih za Hrvatsku igrao uvijek. I s jednom nogom i s jednom rukom.

Podijeli

Pred hrvatskim rukometašima je utakmica protiv Njemačke – najvažnija u dosadašnjem dijelu Svjetskog prvenstva u Francuskoj.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Ja bih za Hrvatsku igrao uvijek. I s jednom nogom i s jednom rukom. Tako je i ovaj put. Koljeno je upaljeno, ali mislim da će biti dobro”, otkriva Domagoj Duvnjak za 24sata.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Moram pohvaliti naša četiri debitanta. Dečki su stvarno fenomenalni. Hrvatski rukomet sigurno ima dobru budućnost. Ja sam tu tek toliko da pomognem s nekakvim savjetom. Njima ne treba puniti glavu, oni znaju, oni su odrasli dečki i to pokazuju na treningu”, najavljuje Duvnjak.

Prisjetio se i svog prvog gola za reprezentaciju. “Na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj protiv Španjolske. Bio je to moj prvi službeni gol i, naravno, bio sam jako sretan”, rekao je.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr/24sata.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci