Srijeda, 24 lipnja, 2026
32.7 C
Zagreb
Pratite nas:

Džeko o počecima: Da nije bilo Perišića ušao bih u krivu svlačionicu

Podijeli

Edin Džeko prisjetio se početka karijere u Interu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Osjećam se kao da ovdje igram već godinama, odlično se slažem s novim suigračima i lijepo nam ide. To je zato što je ovdje mnogo šampiona koji znaju igrati nogomet. Zato sam i došao u Inter.”

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Bio sam nervozan prije utakmice protiv Genoe, to je za mene neuobičajeno. Puno sam puta bio na San Siru, ali kao dio suparničke momčadi pa sam skoro otišao u krivu svlačionicu. Napravio bih to da nije bio Ivana Perišića koji me preusmjerio”, dodao je Džeko .

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci