Petak, 26 lipnja, 2026
32.1 C
Zagreb
Pratite nas:

Pogledajte kako je Dalić zahvalio navijačima u Osijeku!

Podijeli

Bila je to teška utakmica koju smo dobro otvorili i stvorili neke situacije za pogodak, a igrači su se požalili na vrućinu – nakon svakog sprinta morali su uzeti odmor, kazao je na konferenciji za medije s nakon pobjede s Walesom (2-1) u Osijeku izbornik Zlatko Dalić .

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Hvala Osijek!???”, objavio je nakon utakmice izbornik Zlatko Dalić.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hvala Osijek!???

Objavu dijeli Zlatko Dalic (@daliczlatko)


“Svaka čast momcima na trudu i hvala svim ovim navijačima u Osijeku, koji su stvarno bili odlični. Ne želim sada puno pričati zašto je bilo tako teško i zašto se nakon primljenog gola u moju momčad uvukla panika i nervoza. Zadnjih 15 minuta utakmica je bila izvan kontrole, Velšani su mogli izjednačiti, ali i mi smo mogli postići barem još dva gola. Nismo to uspjeli i zato smo se mučili. Ponavljam, najvažnija je ipak pobjeda”, kazao je Dalić odmah nkon utakmice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci