Bila je to teška utakmica koju smo dobro otvorili i stvorili neke situacije za pogodak, a igrači su se požalili na vrućinu – nakon svakog sprinta morali su uzeti odmor, kazao je na konferenciji za medije s nakon pobjede s Walesom (2-1) u Osijeku izbornik Zlatko Dalić .
“Hvala Osijek!???”, objavio je nakon utakmice izbornik Zlatko Dalić.
“Svaka čast momcima na trudu i hvala svim ovim navijačima u Osijeku, koji su stvarno bili odlični. Ne želim sada puno pričati zašto je bilo tako teško i zašto se nakon primljenog gola u moju momčad uvukla panika i nervoza. Zadnjih 15 minuta utakmica je bila izvan kontrole, Velšani su mogli izjednačiti, ali i mi smo mogli postići barem još dva gola. Nismo to uspjeli i zato smo se mučili. Ponavljam, najvažnija je ipak pobjeda”, kazao je Dalić odmah nkon utakmice.
Izvor: narod.hr


