Nogometaši Gorice napravili su nevjerojatan poduhvat. Iako su bili na dnu ljestvice s 11 bodova zaostatka, na kraju su se izvukli i osigurali prvoligaški status.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Pobijedili su u utakmici pretposljednjeg kola na svojem terenu Varaždin s 5:2 te pritom gurnuli Šibenik u niži rang natjecanja.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Nakon utakmice, očekivano, uslijedilo je veliko slavlje u svlačionici, a nema sumnje da će slavlje trajati do dugo u noć.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE
Izvor: narod.hr


