Četvrtak, 25 lipnja, 2026
23.8 C
Zagreb
Pratite nas:

Predsjednica Grabar-Kitarović čestitala Hrvatskoj U-17!

Podijeli

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović čestitala je hrvatskoj reprezentaciji do 17 godina starosti na plasmanu na Svjetsko prvenstvo.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska U-17 igrala je u Bugarskoj četvrtfinale europske smotre, da bi potom u razigravanju pobijedila Italiju i osigurala plasman na Svjetsko prvenstvo u Čileu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

“Mladim nogometnim reprezentativcima Hrvatske čestitam na pobjedi kojom je osigurano sudjelovanje na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Čileu od 17. listopada do 8. studenoga 2015. godine.

Plasman na Svjetsko prvenstvo potvrda je uspješnosti hrvatske nogometne reprezentacije U-17 u jakoj europskoj konkurenciji, ali i dodatni poticaj za nove sportske pobjede.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U nastupu na Svjetskom prvenstvu, kojim pridonosite postojećem ugledu Republike Hrvatske u međunarodnom svijetu sporta, želim vam puno uspjeha i sportske sreće”, poručila je Predsjednica Grabar-Kitarović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: Narod.hr/hns-cff.hr
Photo: facebook

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci