Utorak, 23 lipnja, 2026
30.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Premijer dolazi gledati Dinamo na Maksimir

Podijeli

Dinamo i Borussia Dortmund od 21 sat igraju utakmicu petog kola Lige prvaka na Maksimiru. Dinamo u nju ulazi nakon dvije uzastopne pobjede u elitnom europskom natjecanju. Utakmicu će pratiti hrvatski premijer Andrej Plenković. Doći će i predsjednik uprave bečkog Rapida Alexander Wrabetz.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Na utakmici Dinama premijer Hrvatske nije bio duže od desetljeća. Plenkovića se moglo vidjeti na sportskim događajima, odlazio je na utakmice reprezentacije, pratio je i utakmicu hrvatske košarkaške reprezentacije prošlog četvrtka u Draženovom domu…

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Inače, Dinamo je trenutno na 19. mjestu na ljestvici Lige prvaka, dok je Borussia na desetom. Njemačka momčad ima tri pobjede i samo jedan poraz. Na Maksimiru će oslabljen jer ne igraju udarni veznjaci Josip Mišić, Arijan Ademi i Petar Sučić.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci