Dinamo i Borussia Dortmund od 21 sat igraju utakmicu petog kola Lige prvaka na Maksimiru. Dinamo u nju ulazi nakon dvije uzastopne pobjede u elitnom europskom natjecanju. Utakmicu će pratiti hrvatski premijer Andrej Plenković. Doći će i predsjednik uprave bečkog Rapida Alexander Wrabetz.
Na utakmici Dinama premijer Hrvatske nije bio duže od desetljeća. Plenkovića se moglo vidjeti na sportskim događajima, odlazio je na utakmice reprezentacije, pratio je i utakmicu hrvatske košarkaške reprezentacije prošlog četvrtka u Draženovom domu…
Inače, Dinamo je trenutno na 19. mjestu na ljestvici Lige prvaka, dok je Borussia na desetom. Njemačka momčad ima tri pobjede i samo jedan poraz. Na Maksimiru će oslabljen jer ne igraju udarni veznjaci Josip Mišić, Arijan Ademi i Petar Sučić.
Izvor: narod.hr


