Petak, 26 lipnja, 2026
20.5 C
Zagreb
Pratite nas:

Remi na Maksimiru, Dinamo ispustio 2:0 protiv Monaca

Podijeli

Nogometaši Dinama remizirali su 2:2 protiv Monaca u utakmici drugog kola Lige prvaka.
U prvom kolu novog formata elitnog natjecanja Dinamo je na gostovanju poražen od Bayerna 9:2, dok je Monaco pobijedio Barcelonu 2:1.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

 

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90. minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Nakon 2-9 poraza od Bayerna, Dinamo je odigrao odličnu i vrlo hrabru utakmicu, dominirao i vodio s 2-0, a onda s dvije pogreške u završnici dopustio Francuzima da izbjegnu poraz. Upravo je nevjerojatno da su isti igrači Dinama igrali na Alllianz Areni i večeras na Maksimiru, a u čudu su ostali i igrači Monaca koji su srušili giganta Barcelonu i koji nisu očeklivali odličan i goropadni Dinamo, koji je primio devet golova u prvom dvoboju.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Podržite nas! Kako bismo Vas mogli nastaviti informirati o najvažnijim događajima i temama koje se ne mogu čitati u drugim medijima, potrebna nam je Vaša pomoć. Molimo Vas podržite Narod.hr s 10, 15, 25 ili više eura. Svaka Vaša pomoć nam je značajna! Hvala Vam! Upute kako to možete učiniti možete pronaći OVDJE

Izvor: narod.hr

Pročitaj više

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povezani članci